О MULTIZOO / Віар зона / Віар пісочниця

Віртуальна реальність

Мультизу організує дозвілля вашої дитини на найвищому рівні. Ми запускаємо роботу VR зони і пропонуємо вам з головою поринути у штучний світ віртуальної реальності.


Віртуальна реальність – це штучний світ, створений спеціальними технічними пристроями. За допомогою цих пристроїв людина може потрапити в цей вигаданий світ. Головна відмінність віртуальної реальності від усього того, що існувало раніше – максимальний вплив її на найголовніші почуття людини – зір, слух. У віртуальній реальності можуть бути інші об'єкти або інші люди, а людина може з ними взаємодіяти. 


Ми пропонуємо кожному на деякий час перенестися у дивовижні світи. Діти та дорослі мають можливість відчути себе справжнім шерифом або піднятися по скелі як справжній альпініст; захистити фортецю від нападу ворогів за допомогою лука і стріл; отримати справжній драйв на американських гірках та ін.


За допомогою сучасних VR-технологій, створених для задоволення і розваг, всі зможуть «зануритися» у віртуальність. Все просто: одягаєш спеціальний шолом, береш до рук контролери і гайда розважатися!


Занурюй разом з нами у майбутнє ! 


Вікові обмеження: до гри допускаються діти віком від 5 років.

Квиток до зоопарку купувати не обов’язково.


Цiна послуги:

5 хв - 30 грн.

10 хв- 50 грн.

20 хв - 80 грн.

30 хв - 100 грн.