О MULTIZOO / наші вихованці / Зелена мавпа

Зелена мавпа

Зелена мавпочка. У савані та на узліссі, біля великих та маленьких водних джерел, мешкає зелена мавпочка. Вночі її можливо зустріти на гілочках дерев або кущів, де вона спочиває й певно бачить солодкі сни. Вдень же вони дуже гамірні та грайливі, полюбляють ховатися у листі.

Ці звірятка мешкають зграями, де зазвичай збирається близько вісімдесяти мавпочок. Зграя складається з невеликих груп, кожна з котрих складає від двох до одинадцяти особин. Тільки уявіть, таку купу милих створінь?!

Групи складаються різноманітні: молоді самці, самці, самки та маленькі мавпенята. Самки в яких немає потомства збираються в одну групу, а ось самці-холостяки більш полюбляють окреме життя. 

Зелені мавпи дуже організовані тваринки, тому кожна з має свої обов`язки в зграї. Наприклад, ватажком може стати лише самець, він зобов'язаний охороняти зграю. Взагалі, у захисті території беруть участь мавпочки обох статей, але чоловіки сильніші і це факт.

Зелені мавпочки веселі й допитливі. В них дуже легкий характер, тому вони спроможні утворювати такі великі зграї, жити так і не сваритися. Харчуються звірятка плодами та насінням дерев. Також вони полюбляють листя та комах. Інколи їхній раціон харчування складається з дрібних птахів та їхніх яєць. 

В зоопарку вони почувають себе затишно та з великою радістю приймають гостей.