Тхор

Тхор Це звірятко вам також відоме й сьогодні ви познайомитеся з ним ближче.

У широких безкраїх степах живуть незвичайні тварини - тхори. Тіло тхора витягнуте і гнучке. У них маленькі сильні лапки. Звірята швидко бігають і добре плавають. На кожному пальчику у них довгі кігті. З їхньою допомогою тхори лазять по деревах і риють нори.

На мордочці цих красунчиків є невеликий візерунок, який нагадує маску. Красива, тепла шубка захищає звіра в холодну пору. Ці малюки не бояться людей й досить часто селяться біля них. Тхорики самі риють нірки або займають помешкання інших звірят. 

Тваринки добре бачать в темряві, тому полюють тільки вночі. Вони — дуже вмілі мисливці. Взимку і ранньою весною, коли їжі мало, тхори можуть їсти комах, жучків, ящірок, сонну рибу біля покритих льодом водойм. Іноді поїдають перепелині або інші яйця птахів.

Інколи тхорів заводять в якості домашніх улюбленців. Годувати цих звірів треба м'ясцем, індичкою, кролятиною, перепілкою. Декілька разів на тиждень вони їдять яйця, через день - нежирний сир.

Тхорики дуже кумедні, вони постійно ховають їжу й придумають все нові й нові місця для цього. Від них нічого не можна сховати. Малюки рухливі й допитливі, тож сумувати в компанії таких друзів не доведеться.