сич

Сич. Такого красеня неможливо не впізнати. Його ім'я, певно, відоме всім. Сич - це сова невеликого розміру. Птаха природа нагородила незвичайною й дуже цікавою зовнішністю.

Сич має голову великого розміру та круглі, виразні очки. Цікавим у зовнішності птаха є його чорні виступи над очима, які нагадують густі брови. На відміну від інших сов у нього немає пір’ячок схожих на вушка. 

Сич харчується різними гризунами, поїдає іноді і дрібних птахів. Вони люблять грати в хованки, тому в лісі їх знайти дуже складно. Їх пір'я за кольором схоже на кору дерева, завдяки чому вони так добре ховаються.


Свої гнізда сичі будують високо в дереві і сплять там цілий день, тільки вночі пташки виходять на полювання. Всю їжу вони приносять в свій будинок і там їдять.

Як і інші сови, сичі можуть повернути свою голову задом наперед й за цим дуже цікаво спостерігати. У пташок великі яскраві очі і вони ніколи не моргають.

Сичів можна тримати навіть вдома. Їх вважають дуже мудрими і кажуть, що вони знаходяться поруч з чарівниками. Одна з таких жила й у Гаррі Поттера, а інша поселилася у нас в зоопарку й дуже чекає на гостей.