О MULTIZOO / наші вихованці / середземноморські черепахи

середземноморські черепахи

Середземноморські черепахи. Хто ж не любить черепах? Звичайно всі люблять! Гості зоопарку шикуються в чергу, щоб привітати цих створінь й ближче подивитися на них.

У степах та передгір`ях Близького Сходу, Африки та Європи дуже часто зустрічаються Середземноморські черепахи. Ці створіннячка інколи називають грецькими, але саме в Греції ця порода рептилій не проживає.

Черепахи цього виду дуже активні, особливо вранці та ввечері. Впродовж світового дня вони відлежуються в норках або ховаються під чагарниками. Взимку черепахи цього виду впадають в сплячку, а прокидаються ранньою весною, інколи навіть в лютому. Саме в цей час в плазунів відмічають початок періоду розмноження. Самці стають дуже активними, вони часто гарчать і інколи вступають у бійки з іншими черепахами-самцями.

Частіше за все середземноморську черепаху можливо зустріти в степах, в напівпустельній місцевості та рідколіссі. Також багато їхніх представників полюбляють високі гори.

Ці повільні красені люблять висоту, представників цього виду можливо зустріти на висоті у 1100 над рівнем моря. Інколи плазунів знаходять фермери на полях, або в садах, мабуть, тому, що черепахи шукають собі наживу або хочуть познайомитися з людьми.

Панцир середземноморської черепахи опуклої форми, він гладкий, окрім задньої частини, там він злегка зазубрений. Виростають рептилії до 30 сантиметрів в довжину. На передніх лапках плазунів є по чотири кігті, які дають можливість черепашкам добувати собі їжу та рити нори.