О MULTIZOO / наші вихованці / Морскі свинки

Морскі свинки

Морська свинка.  Що це за пухнастий дружок сховався в кліточці й хрумтить чимось? Так, все вірно, ви впізнали цю милу істоту. Це морська свинка

Ці маленькі гризуни бувають двох видів: коротко та довгошерстні. Незалежно від виду, вони розумні, грайливі та допитливі. Частенько їх навіть заводять додому в якості домашнього улюбленця, адже вони дуже люблять “поговорити” з людьми. Говорити ці звірятка звичайно не вміють, але видають цікаві звуки, чимось схожі на пташиний щебет чи звуки закіпаючої води в чайнику.

Гризуни полюбляють тепло й постійно заривають свого рожевого носика в щось тепленьке та м’якеньке. Тривалість життя морських свинок приблизно 7- 15 років за наявності гарних умовах проживання та збалансованого харчування.  

Якщо тваринка здорова вона ніколи не сидить на місці, постійно рухається, щось жує та цікавиться оточуючим її світом. Якщо маєте трошки вільного часу подивіться як ці звірятка їдять, це дуже мило. Свинки ще ті ласунчики й їдять майже все. З задоволенням ласують злаковими, насінням трав, картоплею, капустою, салатом, сіном, яблуками, бурячками та помідорами. Ніколи не відмовляються ці гризуни від морквинки чи шматочка грушки. За те, що вони такі ласунчики природа нагородила їх гладенькою та м’якенькою шерстю й вгодованим тільцем. 

Хоч це й дивно, але ці тваринки не дуже люблять купатися. Тому роблять це вкрай рідко, коли вже зовсім стають брудненькими. Мабуть, так трапилося тому, що вони люблять тепло, а в водичці не завжди тепло. Приходьте в гості до цих красунчиків й подивіться самі, якими гарненькими вони бувають.