Лемури

Лемури дуже цікаві звірята. Вони мають щільне подовжене тільце та невелику голову округлої або сплющеної форми. Лице тваринки загострене, як в лисиці, а оченята дуже великі та бувають різних кольорів.

Зазвичай зустрічаються тваринки з жовтими або жовтувато-коричневими оченятами, та інколи можливо зустріти лемура з червоно-помаранчевими очами. Виглядає тваринка здивованою або наляканою, але це не так.

Хвіст у лемурчика довгий та пухнастий. Його роль у житті лемура дуже важлива, хвіст використовується як балансир. Хутро цих тварин дуже густе, воно може бути різного кольору, зазвичай сіро-бурого, та інколи зустрічаються лемури чорно-білого, рудого або червоно-коричневого кольору.

Зустріти красунчика можна тільки у лісі, багатому на комах та плоди. Більшу частину життя ці тваринки проводять на деревах. Вони дуже швидкі та спритні. Скачуть с гілки на гілку, з дерева на дерево.

Полюбляють лемури темряву, тому вдень вони ховаються у дуплі чи в темненьких закуточках лісу. Більшість лемурів спить до настання темряви. Дивитись на сплячого лемура дуже цікаво. Тваринки засинають на гілках дерев, міцно вчепившись за гілку лапками та хвостом. Іноді лемури сплять парами, виглядають вони в цей час як велика хутряна кулька на дереві.