Кролики

Ці маленькі пухнасті грудочки - декоративні кролики. Кроликам потрібно приділяти багато часу і піклуватися про них.

Вони можуть бути довгошерстими і короткошерстими, в залежності від породи. Кроликів з довгою шерстю треба розчісувати щодня. Вони дуже швидко ростуть, тому в їх клітці повинно вистачити місця для будиночка, годівниці і сіна.

Кролики мають інтелект. Вони дуже боязкі і тендітні, люблять спокійну атмосферу. При тривалому контакті з людиною тваринки із задоволенням йдуть на руки, знають своє ім'я. 

Любить кролик, коли його гладять по спині, по голові і дуже нервує, якщо його беруть за підборіддя. Звірятка активні вночі і ховаються вдень в будиночок. Їх не слід турбувати в денний час.

Кролики ще ті чистюлі. Вони самі чистять свою шерсть. Більшого ласунчика, ніж кролики не слід й шукати. Вони люблять гризти все, що попадеться на їхньому шляху: дроти, взуття, шпалери. Ці пухнасті створіння — травоїдні тварини. Основна їхня їжа - сіно, але так само вони люблять злаки, фрукти, каші, пластівці, сухарики з білого хліба. Те, як вони хрумтять в себе в кліточкі обов’язково сподобається вам, адже видовище правда миле.