Короп Кои

Цей красень, що повільно пропливає по воді можливо вам ще невідомий. Карп коі дуже популярний в Японії. Рибка вважається символом любові і дружби.

Забарвлення коропа може бути різноманітним. Особливістю цих риб є яскравий, строкатий колір луски, який може бути рівним і однотонним, а може поєднуватися з іншими кольорами (червоним, помаранчевим, жовтим, сірим, чорним, білим тощо). Плямки на лусці можуть бути у вигляді візерунків і розміщуватися на боках, голові чи спині.

Японські легенди і розповіді очевидців повідомляють про те, що ці коропи-довгожителі. Вони можуть прожити більше ста років. Кількість років можна визначити за кількістю дуже тоненьких шарів луски.

Їдять карпики, маленькими порціями й кілька разів на день. Це всеїдні рибки з відмінним апетитом. Він із задоволенням з'їсть кавун, капусту та навіть яйця. Коі навіть можна погодувати з рук, якщо не боїтеся маленьких зубів рибки, які не завдають шкоди для людей. Головне для них це чиста вода, саме в ній вони відчувають себе комфортно та можут жити довго, радуючи всіх своїм гарним виглядом.