О MULTIZOO / наші вихованці / Карликовий баранчик

Карликовий баранчик

Ось це миле створіння називають карликовий баранчик.

Тільки не плутайте, це зовсім не вівця, як може здатися на перший погляд. Це звірятко немає кілечок, ріжків та копитець, замість цього в нього є великі вушка, м`якеньке хутрочко та розумні оченята.Карликовий баранчик – це маленький кролик, корінний житель Нідерландів. В наші дні ця маленька тваринка стала однією з найпопулярніших домашніх улюбленців по всьому світу. Малючки цього виду дуже лагідні та добрі створіння.

Вушка маленького кролика висячі, через це складається враження, що тваринка дуже лагідна, мирна й трошки сумує. Це насправді так.

Баранчики м’якенькі, пухнасті й дуже полюбляють коли їх тримають на ручках та гладять. Якщо захочете завести такого красунчика вдома не пожалкуєте. Вони люблять компанію людей й залюбки сплять на колінах своїх господарів й дуже радіють, коли їх гладять та пригощають ласощами.

В останні роки ці звірятка набули великого поширення в якості домашніх тваринок. Баранчики дуже спокійні і виховані, вони швидко звикають до господаря, бігають за ним, стрибають та з радістю піднімаються на задні лапки, щоб попросити смаколика.

Висячі вушка, виразні і добрі оченята та ніс сердечком надають цим тваринкам дуже привабливий вигляд. Можете самі в цьому впевнитися, коли завітаєте в гості. 

З цієї шерсті люди навчилися виробляти пряжу, з якої в’яжуть теплий одяг. Тому можливо сміливо заявити, що маленькі вівці врятували людину від холоду.

Ці мініатюрні красуні дуже лагідні й привітні, вони легко ладять з дітьми та з дорослими. Вони витривалі, рідко хворіють і зовсім невибагливі до їжі. Така вівця буде з радістю харчуватися зеленою травичкою, листям та овочами, але найбільш за все вона полюбляє капусту.

Карликові вівці зазвичай живуть на фермі, вони дуже радіють гостям і спокійно відносяться до інших тварин. Це лагідні та “інтелігентні” тваринки, з якими можна погратися та поспілкуватися.