О MULTIZOO / наші вихованці / Леопардовий еублефар

Леопардовий еублефар

Еублефар - милий домашній дракон. Вони вміють моргати, підморгувати і навіть заграють очиськами. Мало хто може встояти перед цим захоплюючим розумним поглядом.

Еублефари вміють посміхатися і це не жарти! Те, що він задоволений легко зрозуміти по великій широкій посмішці на щасливій мордочці. 

Язичок у еублефарів, як у кошеняти. Вони як кошенята також п’ють воду з блюдця. Їхня поведінка взагалі дуже схожа на кішок.

У еублефарів ніжна оксамитова шкіра, особливо, на шийці. Вони зовсім не слизькі, а навпаки, дуже приємні на дотик. Тому тримати в руках.цих красені одне задоволення. На тілі у еублефарів присутні «пухирці», що робить їх шкіру ще більш особливою та цікавою  


Дорослі еублефари мають шикарні товсті хвости, куди вони відкладають жирові запаси, немов верблюди в горби. Еублефари невибагливі до їжі. Вони їдять всього декілька разів на тиждень. У природі під час зимівлі вони можуть не їсти довгими місяцями. 

Людина для еублефарів джерело тепла, радості і харчування. Еублефари найбільш активні рано вранці, коли встає сонечко, і ввечері. Вночі та вдень еублефари воліють відпочивати.

Втім, якщо така тваринка проживає разом з людьми довгий час, вона легко може підлаштовуватися під ритм людини і буде найбільш активною тоді, коли їх годують і спілкуються з ними.