О MULTIZOO / наші вихованці / бiловухa ігрунка

бiлоуха ігрунка

Біловуха ігрунка.Далеко за морями і горами, в теплих лісах Амазонки живуть найменші мавпочки у світі. Вони такі маленькі, що легко помістяться у вас на долоні. Дивлячись на неї, відразу розумієш, що вони викликають до себе тільки теплі й ніжні почуття.

На їхній мордочці виділяються в декількох місцях пучки волосся, що нагадують гриву лева. Очі мавпочок круглі і виразні. Вушка заховані під густою шерстю. На лапках по п'ять маленьких пальчиків з гостренькими кігтиками. 

Велику частину часу ці милі створіння проводять на гілках дерев. Їх улюблене заняття доглядати за своєю шерстю та шерстю свого сімейства.

Як тільки перші сонячні промені падають на землю мавпочки вилазять зі своїх будиночків і ніжаться на сонечку до самого вечора.

Ці малюки живуть високо в деревах і рідко спускаються на землю. У дикій природі вони їдять комах, фрукти і ягоди, люблять пити сік дерев. Своїми маленькими зубками вони гризуть кору дерева і облизують крапельки соку. На листочках і квітах вони збирають воду, яку потім п'ють.

Вони стрибають високо вгору і видають звуки схожі на щебетання птахів. Коли ігрунки зляться, вони витріщають очі, вигинають спинку і хутро у них на спині стає дибки.

Та все ж, найчастіше вони дуже добрі і навіть полохливі. Якщо їх налякати вони починають голосно пищати.Тому, коли завітаєте в гості до ігрунок, не злякайте їх.