Амадины

Амадини – папуги, яких дуже люблять цінувальники кімнатних птахів. Вже дуже давно їх почали розводити в Європі та Японії. Приблизно в 17-18 столітті людство вперше познайомилося з цими милими пташками. Сім'я цих папуг налічує близько тридцяти різновидів амадинів. Живе ця краса переважно в зарощах лісів та відкритому просторі. 

  Папужки яскраві й мають дуже цікаве забарвлення. Живуть амадини парами і в'ють собі будиночки-гнізда. Вони не примхливі й полюбляють спілкуватися з людьми,хоч правда й на своїй пташиній мові. Такого друга можна завести вдома або помилуватися ним в зоопарку. Тим, хто захоче таку пташку поселити поряд с собою треба знати, що живуть вони в середньому десять років.

Ручними цих папужок назвати не можна. Більшу частину свого часу вони полюбляють проводити в своєму затишному гніздечку.

Амадини стайні пташки, тому краще не заводити одного папужку, щоб йому не було сумно. Між амадинами різних видів можуть виникати конфлікти, хоча взагалі ці пташки досить миролюбиві. Вони мають тихий голос , яким відтворюють широкий спектр звуків: від щебетання до дзижчання. Пташки не люблять різних звукових перепадів й дуже лякаються, те ж саме стосується й світла.

Запрошуємо подивитися на цих гарних пташечок у нас в зоопарку, Можливо ви захочете взяти такого друга до своєї домівки.