О MULTIZOO / Дитячі дні народження / оренда святкова кімнати

аренда святкової кімнати

Ми пропонуємо весь перелік послуг для святкування. Вас чекає окрема кімната для проведення дня народження чи будь-якого іншого свята. 

Кімната розташована прямо на території зоопарку. Щоб ваше свято було неймовірним ми приготували цікаві шоу-програми, різні види оформлення повітряними кульками. До всього додаємо послуги професійних аніматорів, послуги професійного фотографа, майстер-класи, атрибутику та посуд до теми святкування й доставку смаколиків по вашому бажанню. Зелений газон протягом всього року, де можна приємно прогулятися босоніж й відволіктися від усіх тривог. 


В якості бонуса для іменинника та його гостей абсолютно безкоштовно ми проведемо екскурсію по зоопарку. Вхід для іменинників безкоштовний. 

На вас чекає безліч емоцій, нові знайомства з наймилішими у світі тваринами й гарна атмосфера, яка дозволить зробити будь-яке свято по-справжньому незабутнім та неповторним. 


Проведіть вільний час разом з нами та нашими друзями-тваринками. Ми чекаємо на Вас в Мультизу. Сумувати не доведеться, адже Мультизу — територія щастя!

Ціна аренди:

  • 250 грн година