Аква грим

Аквагрим - це унікальна техніка, що поєднує в собі мистецтво театрального гриму, малювання акварельними фарбами і макіяжу. Фарби для аквагриму були створені провідними світовими косметичними компаніями в 60-х роках минулого століття, після чого на Заході, ця техніка отримала широке поширення, завоювавши серця як дітей, так і дорослих. 


У наші краї аквагрим дістався всього лише 10-15 років тому, встигнувши прижитися і полюбитися своїм колоритним характером.


Аквагрим - це веселі і барвисті малюнки на обличчі дітей і дорослих, що наносяться спеціальними гіпоалергенними фарбами для аквагриму.

Яскраві малюнки на обличчях та тілі - запорука успіху будь-якого дитячого свята! 


Аквагрим доречний на святкуванні днів народження, де дитина перевтілюється в улюбленого казкового героя. Також його можна наносити під час проведення тематичних вечірок, щоб зробити свято ще більш яскравим та емоційним.


Всі бажаючі зможуть обрати майстер-клас по нанесенню аквагриму будь-якої складності й професіонали без проблем виконають все на найкращому рівні, щоб ви могли відчувати себе задоволеними й отримали новий досвід та знання.