image-description image-description image-description image-description image-description
Малювання 3D-ручкою
Малювання 3D-ручкою

Без обмеження віку ....................................ціна залежить від тематики

Малювання 3D-ручкою

Колектив контактного зоопарку MULTIZOO радий зробити все можливе, щоб наші гості змогли чудово відпочити, отримавши великий заряд позитивної енергії від спілкування з тваринами та від розважально-пізнавальної програми.
Оскільки хорошого завжди замало, ми запрошуємо вас відвідати й майстер-класи наших рукодільниць. Щодня, протягом робочого часу зоопарку MULTIZOO, майстрині-чарівниці навчатимуть усіх бажаючих премудростей різних ремесел і видів художньої творчості. Під їхнім доброзичливим і професійним керівництвом, діти зможуть навчитися створювати різноманітні вироби й іграшки, подарунки для себе та друзів, приємні та гарні побутові дрібниці для батьків. А, може статися, зроблять перші кроки в освоєнні майбутньої професії!
Хочемо потішити, що саморобки, створені на майстер-класах контактного зоопарку MULTIZOO, дітки зможуть забрати з собою!
Не варто забувати й про те, що творче самовираження має здатність допомагати людині будь-якого віку підвищувати самооцінку, безболісно виявляти й вирішувати глибинні психологічні проблеми. Арт-терапія - це безпечний спосіб зняти психологічну та фізичну напругу, без жодних обмежень і протипоказань.
Відвідуючи наші майстер-класи ви не тільки навчитеся створювати маленькі шедеври своїми руками - ви досягнете внутрішньої гармонії з самим собою. Воно того варте!

всі заходи