image-description image-description image-description image-description
Наша місія
Показати дітям розмаїття навколишнього світу і дати відчути їм єдність з природою, прищепивши відповідальність за її збереження.
image-description image-description image-description
Нашi цінності
  • Охорона природи
  • Пізнання світу тварин
  • Анімалотерапія та виховання
  • Розвиток і відпочинок
Новини
Літній денний табір, 2018
Літній денний табір, 2018

Літній денний табір-2018 в Multizoo в Житомирі. Поспішайте забронювати місце для вашої дитини і дати їй можливість поринути в захоплюючу програму літнього денного дитячого табору від нашого зоопарку. Старт табору з 1-го червня.

Місія здійснена!
Місія здійснена!

Сучасний світ технократичний. І з цим нічого не вдієш – нова реальність потребує відповідного укладу життя. Особливо, якщо ви мешканець міста! Самотня орхідея на вікні замінила собою недоторканий ліс, золота рибка в акваріумі нагадує про таємничі…

більше новин
Правила поведінки
image-description Правила поведінки

Шановні друзі та гості контактного зоопарку MULTIZOO!
Для приємного та безпечного для обох сторін проведення часу,
просимо не тільки уважно прочитати наші Правила, але й відповідально поставитися до їх дотримання!

Щоб подружитися з тваринами нашого зоопарку, потримати у руках чи погладити їх, обов'язково візьміть із собою в компанію доглядача вольєра! Тільки він зможе показати та розповісти як правильно потрібно поводитися з нашими вихованцями. Будьте добрими та делікатними, граючись із новим другом, і тоді кожна зустріч стане справжнім святом.

У нас заведено чіплятися до всіх працівників зоопарку з будь-якими запитаннями про тварин і про все, що відбувається в MULTIZOO. Адже чим більше ви поставите запитань - тим більше отримаєте відповідей!

На території MULTIZOO дозволяється фотографувати скільки хочете, будь-кого та коли заманеться! Тварини з радістю стануть вашими фотомоделями за умови, що ви не будете використовувати спалах - він не тільки лякає тварин, але й шкодить їхньому зору та нервовій системі.

Ви можете пригощати наших вихованців різними «смаколиками для тварин». Але ми наполегливо просимо робити це тільки з дозволу та в присутності доглядачів. Людські ласощі залиште собі – вони неймовірно небезпечні для життя тварин!

Мешканцям нашого зоопарку звичні звуки природи: шурхіт трави, шелест листя, дзюрчання струмка. Усі інші звуки, особливо гучні, їх лякають. Бояться вони й незрозумілих для них предметів - іграшок, сумок, пляшок, папірців тощо. Не дайте страху завадити вашій дружбі! Не галасуйте, не робіть різких рухів і не кидайте нічого стороннього в вольєри.

Наші підопічні завжди раді зустрічі з вами, з вашими родичами та друзями. Але не створюйте стресових ситуацій для тварин - не беріть із собою в зоопарк домашніх вихованців.

Усі співробітники та мешканці контактного зоопарку MULTIZOO будуть щиро вдячні вам за відповідальне ставлення до чистоти - користуйтеся урнами. Повірте, це дуже легко та просто!

Зауважте, наші тварини не курять і можуть неадекватно відреагувати на відвідувачів у стані алкогольного сп'яніння. Тому курити й розпивати спиртні напої на території зоопарку категорично заборонено, навіть якщо дуже хочеться!

Партнери
Наші зоопарки
image-description
image-description
Житомир
Контакти:
вул.Київська 77, ТРЦ «Глобал UA» (біля магазину «Фокстрот»)
(067) 300 69 69
(093) 300 69 69
info@multizoo.com.ua
Режим роботи:
з 10:00 до 21:00
(без вихідних)