Місія здійснена!
Votes: 87
Місія здійснена!

Сучасний світ технократичний. І з цим нічого не вдієш – нова реальність потребує відповідного укладу життя. Особливо, якщо ви мешканець міста! Самотня орхідея на вікні замінила собою недоторканий ліс, золота рибка в акваріумі нагадує про таємничі морські глибини, а сусідський пекінес ні-ні та й загарчить вам услід, ну зовсім як справжній лев! Але якщо навіть дорослим цього буває невимовно мало, то що казати про дітей?

Простим, але воістину геніальним рішенням у ситуації, що склалася, стало для нас створення контактного зоопарку MULTIZOO. Саме тут ми можемо показати дітям різноманіття оточуючого світу, дати відчути їм свою єдність із природою та прищепити відповідальність за її збереження.
Сюди можна прийти всією сім’єю — пройтися по магазинах, перехопити смаколиків у затишних кафе, розважитися на атракціонах, але головне — отримати непередавані враження, в прямому сенсі слова, доторкнувшись до природи!

Місія здійснена!

Засновуючи контактний зоопарк MULTIZOO, окрім суто розважальної, ми переслідували ще деякі цілі. Це в першу чергу — охорона природи. Адже під опікою нашого зоопарку, разом зі звичними тваринками, живуть і екзотичні чи навіть зникаючі види. Оточивши їх турботою, забезпечуючи повноцінне утримання експозиції, ми також проводимо дослідження, спрямовані на створення більш комфортних умов для можливого розведення наших вихованців. А накопичену інформацію, необхідну для збереження видів у дикій природі, популяризуємо, проводячи пізнавально-розважальні ігри, квести, майстер-класи, екскурсії, лекції як для найменших так і для найсолідніших відвідувачів нашого зоопарку. Важко недооцінити й виховничо-терапевтичний аспект прямого, тактильного контакту дитини з тваринами. А якщо це здійснюється спільно з членами родини — то й поготів! У контактному зоопарку зближення дітей і батьків чи братів і сестер відбувається немов би само собою — природним способом!

Ось так і вийшло, що контактний зоопарк MULTIZOO – це не ледь помітна стежинка, що загубилася серед бетонних джунглів! MULTIZOO – це величезна територія доброти і пізнання, де ви і ваша дитина почуватиметеся щасливими і не лише від спілкування з тваринним світом, але й одне з одним. Для цього не треба летіти світ за очі, витрачати шалені гроші чи викроювати позачергову відпустку! Просто найближчими вихідними на кілька годин зазирніть у контактний зоопарк MULTIZOO – це зовсім недалеко від дому!

Інші новини
Літній денний табір, 2018
Літній денний табір, 2018

Літній денний табір-2018 в Multizoo в Житомирі. Поспішайте забронювати місце для вашої дитини і дати їй можливість поринути в захоплюючу програму літнього денного дитячого табору від нашого зоопарку. Старт табору з 1-го червня.

більше новин