image-description image-description image-description image-description image-description
Квести
Квести

Без обмеження віку ...........................ціна залежить від тематики

Квести

Запрошуємо вас у захоплюючий світ пригод, у який ви можете зануритись, завдяки нашим квест-змаганням! На вас чекають:

1. Історія стародавнього світу. «Життя людей у первісні часи»

Квест «Історія Стародавнього Світу» занурить вас в минуле, Ви відчуєте себе первісними збирачами та мисливцями. Вам доведеться пройти нелегкий шлях, аби удосконалити свої людські вміння. Вчені вважають, що предками перших людей були мавпи, які під впливом зовнішніх причин — клімату, боротьби за виживання, праці — поступово набули людських рис.

Саме в нашому контактному зоопарку MULTIZOO ви зможете в ігровій формі потрапити в стародавній світ та перевірити себе на спритність, витривалість, силу і відчути на собі всі етапи еволюції людини.

2. Гавайський квест. «Повернення в літо»

Чого не вистачає взимку? Сонечка? Теплого вітру? Моря? Чи можливо всього разом? Квест «Повернення в літо» подарує Вам змогу повернутися у яскраві літні дні, більше того Ви потрапите на Гавайську вечірку, на якій обиратимуть Короля та Королеву літа.  Бути в короні може кожен, головне гарненько постаратися, щоб її отримати. MULTIZOO дарує можливість відчути себе на троні, приходь та забери свою корону.

3. Подорож країною пригод разом з Дінь-Дінь та Пітер Пеном

Пітер Пен і фея Дінь-Дінь разом з дітками за допомогою чарівного пилка потрапляють в фантастичну країну. На них чекають захоплюючі пригоди, чарівні випробовування та нелегкі завдання. Якщо ти віриш в казку, дива та чудеса, тоді тобі до нас, в контактний зоопарк MULTIZOO.

4. Звірополіс. «Відчайдушні пригоди з Джуді»

Квест-Звірополіс занурить вас в світ пригод, перенесе в сучасне місто, в якому живуть різноманітні тварини. Пригоди почнуться з моменту знайомства з Джуді. Саме вона розкриє вам всі таємниці цього міста, але для цього потрібно виконувати поставлені нею завдання, справитись з якими може не кожен, а чи зможеш ти?? Приходь в контактний зоопарк MULTIZOO та перевір свої сили.

5. Щенячий Патруль. «Запланована втеча»

А чи вмієш ти ризикувати? Чи вмієш виживати в екстрених ситуаціях, як дружня команда «Щенячого Патруля»? Чи зможеш ти скласти карту, по якій можна буде вибратися з зоопарку та побачити дивовижний світ пригод? - Подорожуй разом з Гонщиком та Скай, відчуй море позитиву, веселощів та азарту в Multizoo!

всі заходи