image-description image-description image-description image-description image-description
Аквагрим
Аквагрим

Ціна для всіх ....................................50 грн.

Аквагрим

Надзвичайно цікаво малювати на... обличчі! Трохи терпіння, і ваша слухняна дитина перетвориться на задерикувате й непосидюче тигреня! Або мишеня. Чи, може, на коаті з нашого зоопарку?! Та на кого схочете! А на ваших щоках, немов на аркуші паперу, під помахами чарівного пензлика та вологої губки можуть з'явитися дивовижні квіти або казкові птахи.
У будь-якому випадку, аквагрим - це гарно, весело та, найголовніше, зовсім безпечно! Адже художники контактного зоопарку MULTIZOO для своєї роботи використовують найякісніший аквагрим! Фарби, що входять до його складу, знежирені, мають водну основу й абсолютно гіпоалергенні. Навіть після тривалого контакту зі шкірою, фарби для аквагриму не викликають жодних алергічних реакцій чи дискомфорту. До того ж вони легко змиваються теплою водою з милом. Тому чарівні перетворення не нашкодять навіть найменшим відвідувачам зоопарку MULTIZOO. Дорослі можуть не хвилюватися не лише за здоров'я своїх дітей, але й за чистоту одягу: фарби для аквагриму сохнуть дуже швидко, не бруднять руки й не залишають слідів на тканині.
Аквагрим - це саме те, що допоможе кожній родині, яка потоваришувала з вихованцями зоопарку MULTIZOO, деякий час почуватися схожими на них. Це дуже весело та забавно! Приходьте й перевірте самі!

всі заходи